No Products in the Cart
| Varietal | Tempranillo |
|---|---|
| Vintage | |
| Rating | 96 RP |
| Bottle Size | 750 ml |
| Bottle Quantity | 1 |
| Country | Spain |
| Region | Ribera Del Duero |
| Location | Sardon Del Duero |
| Producer | Abadia Retuerta |
| Color | Red |
| Wine Type | Table |
| Rating |
|---|
| Wine Spectator |
|---|
| Burghound |
|---|
| Varietal | Tempranillo |
|---|---|
| Vintage | |
| Rating | 96 RP |
| Bottle Size | 750 ml |
| Bottle Quantity | 1 |
| Country | Spain |
| Region | Ribera Del Duero |
| Location | Sardon Del Duero |
| Producer | Abadia Retuerta |
| Color | Red |
| Wine Type | Table |
| Varietal | Tempranillo |
|---|---|
| Vintage | |
| Rating | 96 RP |
| Bottle Size | 750 ml |
| Bottle Quantity | 1 |
| Country | Spain |
| Region | Ribera Del Duero |
| Location | Sardon Del Duero |
| Producer | Abadia Retuerta |
| Color | Red |
| Wine Type | Table |
| Varietal | Tempranillo |
|---|---|
| Vintage | |
| Rating | 96 RP |
| Barrels |
|
| Style |
|
| Owners |
|
| Region | Ribera Del Duero |
| Location | Sardon Del Duero |
| Producer | Abadia Retuerta |
| Winemaker |
|
| Production |
| Robert Parker Rating |
|---|
| Antonio Galloni Rating |
|---|
| Wine Spectator Rating |
|---|
| Burghound Rating |
|---|

